Через ожеледицю техніка КП «Шляхрембуд» працює в цілодобовому режимі

КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради вчасно зреагувало на попередження синоптиків про ускладнення погодних умов і наразі успішно справляється з ожеледицею на дорогах обласного центру.

Так, відучора, 13 грудня, з 18.00 і по теперішній час на дорогах міста безперервно працюють 10 піскорозкидачів у дві зміні. Проїзна частина доріг посипається протиожеледною сумішшю з гранвідсіву та солі.

Читати також: Нова техніка КП «Шляхрембуд» зареєстрована і готова до роботи (фото)

Окрім того, задіяний трактор для посипання тротуарів, які закріплені за КП «Шляхрембуд» для зимового утримання.

Міській голова Сум ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО на апаратній нараді 14 грудня відмітив, що КП «Шляхрембуд» належним чином справляється з ожеледицею.

«По дорогах у мене питань немає – КП «Шляхрембуд» упоралось, техніка працює» – наголосив очільник міста.

Читати також: Міст на вул. Білопільский шлях у Сумах – в аварійному стані!

Нагадаємо, що внутрішньо квартальні дороги та проїзди, вулиці приватного сектору,  також дороги до навколишніх сіл, що входять до складу Сумської міської територіальної громади, не включені департаментом інфраструктури міста до договору на зимове утримання, який укладено з КП «Шляхрембуд».

Наразі з 700 вулиць обласного центру договором передбачено утримання лише близько 90-та. Тож, нажаль, КП «Шляхрембуд» було вимушене відкоригувати графіки руху піскорозкидачів по місту відповідно до договору.   

One thought on “Через ожеледицю техніка КП «Шляхрембуд» працює в цілодобовому режимі

Comments are closed.