Директор та колектив КП «Шляхрембуд» отримали нагороду і подяку від військових

З перших днів повномасштабного вторгнення росії працівники КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради брали активну участь в обороні Сум.

Мало хто знає, що транспорт КП потрапляв під обстріл, коли працівники підприємства розвозили бетонні блоки на блокпости і встановлювали їх там. Коли у місті були проблеми з паливом, підприємство за вказівкою керівника забезпечувало пальним підрозділи добровольців, які виконували бойові завдання. На базі КП «Шляхрембуд» сформувалося одне із добровольчих формувань СМР, проводився ремонт техніки. І це далеко не весь перелік.

Наразі КП активно допомагає сумчанам, які у складі 211-го окремого спеціального батальйона ЗСУ ОК «Північ» несуть службу в гарячій точці на сході України.

26 квітня командир 211-го батальйона Володимир Лаврик нагородив директора КП «Шляхрембуд» Олександра Вегеру орденом «Спасителя». За підтримку та допомогу ЗСУ військові відзначили й колектив підприємства подякою за підписом командира 211 батальйону. Також був удостоєний грамоти від військових механік КП «Шляхрембуд» Володимир Логодієнко.