Електроопори по вул. 20 років Перемоги будуть перенесені

Останнім часом все більше сумчан звертають увагу на три електроопори, які до розширення проїзної частини стояли, як і має бути, на узбіччі, а після влаштування додаткової смуги руху опинилися посеред дороги.

Доводимо до відома містян, що роботи по вул. 20 років Перемоги ще не завершені й найближчим часом опори будуть перенесені. Це питання опрацьовується спільно з КП «Електроавтотранс».

Електрокабель, що живить контактну мережу на вказаній ділянці, застарів і потребує заміни (більше 400 метрів). Наразі підприємство замовило кабель, і як тільки він надійде, будуть виконані роботи з його прокладання й перенесення опор.

Читати також: У новий садочок – новою дорогою: КП «Шляхрембуд» будує під’їзні шляхи до дитсадка в 12-му мікрорайоні

Раніше виконати ці роботи не було можливості через дефіцит фінансування.

Нагадаємо, що повна вартість ремонтних робіт по вул. 20 років Перемоги, згідно договору, складає 19 401 359 грн. На сьогодні КП «Шляхрембуд» отримало з усієї суми лише 7 млн. грн., які були виділені рішенням сесії Сумської міської ради 27 жовтня. До того роботи з розширення проїзної частини по вул. 20 років Перемоги (замовник – департамент інфраструктури міста СМР) виконувались авансом, за рахунок власних коштів підприємства.