Сумські шляховики отримали подяку за допомогу у відновленні роботи тролейбусів після ожеледі

Льодяний дощ, який пройшов у Сумах на початку минулого тижня, спричинив не тільки ожеледицю на дорогах, але й обмерзання тролеї, через яке в місті зупинилися всі тролейбуси.

Протягом трьох діб поспіль, 14, 15 та 16 грудня, в обласному центрі велася посилена робота по очищенню тролеї від льоду.

Розуміючи, наскільки важливо якнайшвидше відновити повноцінну роботу громадського транспорту в місті, КП «Шляхрембуд», окрім своєї безпосередньої роботи по посипанню доріг протиожеледною сумішшю, також надавало посильну допомогу КП «Електроавтотранс».

Читати також:Через ожеледицю техніка КП «Шляхрембуд» працює в цілодобовому режимі

На апаратній нараді при міському голові 21 грудня начальник відділу транспорту та зв’язку Сумської міської ради СЕРГІЙ ЯКОВЕНКО подякував усім, хто допомагав  оперативно ліквідувати наслідки негоди.    

Я хочу подякувати КП «Шляхрембуд», а також військовослужбовцям в\ч-1476 за надану допомогу: вони буксували тролейбуси, які залишилися знеструмленими в місті, і за допомогою спеціального обладнання чистили тролею від льоду, – зазначив керівник профільного відділу.