КП «Шляхрембуд» упорядковує зупинки громадського транспорту на вул. Харківській

КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради завершує ремонтні роботи по вул. Харківській, одночасно приводячи до ладу й зупинки громадського транспорту, які були звільнені від незаконно встановлених тимчасових споруд.

Зокрема, на зупинках встановлюються нові павільйони, монтується підсвітка, робиться замощення посадкових майданчиків тощо. Але є декілька зупинок, які знаходяться у вкрай незадовільному стані, і навести на них лад КП «Шляхрембуд» не може. Мова йде, зокрема, про такі зупинки як колишній «М’ясокомбінат», «Пивзавод», «Сумсільмаш».

Читати : КП «Шляхрембуд» модернізує світлофорні об’єкти у Сумах

На цих зупинках ще залишаються кіоски та міні-магазини,які мають приватних власників, і міська влада з тих чи інших причин поки що не змогла їх демонтувати.

Цю проблему озвучив директор КП «Шляхрембуд» ОЛЕКСАНДР ВЕГЕРА на апаратній нараді при міському голові 21 грудня.

– Звичайно, тут треба розбиратися з документами… Але мені хотілося б звернутися до інспекції з благоустрою міста: павільйони на цих зупинках необхідно привести до належного стану. А потім уже розбиратися, чия це власність! – наголосив керівник підприємства.

На його думку, на вказаних зупинках треба як мінімум відремонтувати навіси, щоб люди в очікуванні транспорту могли сховатися від дощу та снігу. Та й самі павільйони привести в належний стан до нового року.

Як повідомив міський голова Сум ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО, наразі у ВР розглядається законопроєкт про забезпечення безпеки людей на зупинках. Зокрема, йдеться про те, що від проїжджої частини до споруди на зупинці має бути відстань 5 метрів.

– Що стосується «Сумсільмашу», то ми повинні діяти за законом. Якщо на «М’ясокомбінаті» відстань дозволяє розмістити кіоск і там, у власника, можливо, є документи, – це одне. Але на «Сумсільмаші» лише 1,2 м до бордюрного каменю. Тобто там порушені всі норми, і доведеться застосовувати бульдозер. Так що чекаємо логічних і злагоджених дій від структурних підрозділів – наголосив міський голова.

фото архівне 2019 рік