КП «Шляхрембуд» виграло тендер на ремонт проспекту ім. М.Лушпи в Сумах

Рішення про намір укласти договір із переможцем відкритих торгів – КП «Шляхрембуд» СМР – було ухвалене замовником (департаментом інфраструктури міста СМР) 24 травня.

Тендер проводився за процедурою відкритих торгів з публікацією англійською мовою – так звані «європейські торги». Такі торги застосовуються до закупівель, очікувана вартість яких перевищує суму: для товарів і послуг – 133 тис. євро; для робіт – 5150 тис. євро (ч. 4 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі»).

Процедура «європейських торгів» відрізняється від звичайних відкритих торгів насамперед наявністю етапу прекваліфікації, на якому замовник проводить оцінку відповідності учасників вимогам тендерної документації та приймає рішення про відхилення або допущення до аукціону.

Читати також: Незабаром почнеться капітальний ремонт тротуарів біля Курського ринку

Очікувана вартість закупівлі послуг по поточному середньому ремонту проспекту ім. М.Лушпи становить 100 млн. грн. (сума фінансування в поточному році – 50 млн. грн.).  До аукціону було допущено обох учасників, які подали заявки, – КП «Шляхрембуд» СМР та ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

За результатами аукціону пропозиція КП «Шляхрембуд» склала 94 495 282 грн. , пропозиція ДП «Сумський облавтодор» – 94 995 276 грн., тобто на 500 тис. грн. більше.

Детальніше з умовами тендеру та перебігом аукціону можна ознайомитися за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-09-003123-a

Варто зазначити, що кошти на ремонт проспекту ім. М.Лушпи в Сумах виділені за розпорядженням голови Сумської ОДА Василя Хоми від 15.03.2021 №132-ОД, яким затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2021 році.

Тобто це кошти, виділені із державного бюджету в рамках програми президента «Велике будівництво».