КП СМР «Шляхрембуд» розпочало поточний ремонт асфальтного покриття у Сумах

КП СМР «Шляхрембуд» розпочало поточний ремонт асфальтного покриття на кількох вулицях міста Суми. Керівництвом Сумської міської ради було визначено перелік вулиць, на яких проводитимуться роботи цього року, а саме:

вул.Гагаріна, пров.Академічний, вул.Прокоф’єва, вул.Веретенівська, вул.Засумська, вул.Петропавлівська.
На сьогодні йдеться про виключено ямковий ремонт на згаданих вулицях.

У той же час ремонту гостро потребують багато інших вулиць обласного центру. Залишившись без ремонту в 2022 році, вже наступного року ці вулиці потребуватимуть як мінімум середньо-поточного ремонту, що спричинить у рази більші витрати бюджетних коштів. А сумчани зіткнуться з труднощами у просуванні деякими ділянками обласного центру.

Немає опису.

Але у зв’язку із поточною ситуацією в країні депутати Сумської міської ради не знайшли у міському бюджеті коштів на усунення аварійної ситуації на магістралях областного центру в 2022 році.

Більш того, на сьогодні з огляду на подорожчання пального та інших витратних матеріалів виділених коштів недостатньо навіть на вище згаданий перелік вулиць.

Немає опису.

При цьому слід зазначити, що керівник ОВА Дмитро Живицький підписав розпорядження про затвердження переліку автодоріг загального користування місцевого значення, що потребують аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання на період дії воєнного стану: Охтирський район – 288,5 км, Роменський район – 503,9 км, Сумський район – 666,7 км, Шосткинський район – 462,8 км. Разом по обласних дорогах – 2463,5 км. Ще більша цифра по районних дорогах – 2665,8 км.

На жаль, обласний центр залишився фактично поза увагою у цьому переліку.