Незручності для водіїв на Харківській – тимчасові і будуть усунуті найближчим часом

КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради звертає увагу сумчан та гостей міста на те, що незручності для водіїв, які виникли на вул. Харківській через ремонт дорожнього покриття, – тимчасові і будуть усунуті найближчим часом.

Мова йде  про занадто високий зріз асфальту, якій утворився на повороті з вул. Харківської на вул. С.Табали .

За словами директора КП «Шляхрембуд» ОЛЕКСАНДРА ВЕГЕРИ, зазвичай заїзди на суміжні вулиці вирівнюються вже після вкладання верхнього шару асфальту. Але, враховуючи, що верхній шар ЩМА на вул. Харківській буде вкладатися вже наступного року, заїзд на вул. С.Табали найближчим часом все ж вирівняють, зробивши більш плавний перехід на стику двох вулиць.     

Наразі підприємство намагається не відволікатися на подібні другорядні роботи, направивши всі зусилля на те, щоб зробити якомога більшу ділянку Харківської в бік Хімпрому, доки ще дозволяють погодні умови та фінансування.

Адже, як відомо, із 40 млн.  грн., передбачених у державному бюджеті на поточний ремонт вул. Харківської, реально надійшло лише 27 млн. грн., і на сьогодні майже всі вони вже освоєні.

Доля ж решти субвенції (майже 13 млн. грн.) поки що невідома. Є ймовірність, що вона зовсім не надійде через дефіцит коштів, що склався у державному бюджеті. Тоді доведеться відкласти на наступний рік не тільки укладання верхнього шару ЩМА, а й усі роботи на вул. Харківській, які ще залишаються на сьогодні.     

Але заїзд на вул. С.Табали, як наголосив директор підприємства, буде впорядковано у будь-якому випадку.

фото ілюстративне