Олександр Вегера: «Розриття по вул. 20 років Перемоги має бути ліквідоване якнайшвидше!»

На апаратній нараді при міському голові 4 жовтня директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера звернув увагу керівництва міста та інспекції благоустрою  на проблему з розриттям по вул. 20 років Перемоги, біля головного входу на центральне міське кладовище.

Мова йде про ділянку, на якій КП «Шляхрембуд» саме проводить дорожні роботи – розширення проїзної частини та улаштування тротуару. Дозвіл на проведення земляних робіт у цьому місці інспекція з благоустрою видала газовій службі у вересні для усунення аварійної ситуації .

Але, зробивши розриття, газовики дійшли висновку, що до пошкодження їхньої труби мають відношення деякі інші комунальні служби (з роботами, які проводить КП «Шляхрембуд», це ніяк не пов’язано). Тож поки вони шукають винних і з’ясовують стосунки, на місці розриття не проводиться ніяких відновлювальних робіт.

Тільки завдяки  тому, що КП «Шляхрембуд» встигло частково зробити тротуар вздовж кладовища, пішоходи наразі мають змогу хоч якось обійти це розриття. Але воно заважає проведенню подальших дорожніх робіт на вказаній ділянці.  

На думку Олександра Вегери, питання щодо усунення цього розриття має бути вирішене якнайшвидше. Адже суперечки між комунальними службами можуть тривати ще довго, заблокувавши завершення робіт по вул. 20 років Перемоги і унеможливлюючи безпечне пересування пішоходів.       

Міській голова Олександр Лисенко доручив інспекції з благоустрою зустрітися з представниками газової служби та знайти шляхи вирішення проблеми. За словами О.Лисенка, газовики мають нарешті визначитися: або вони міняють (ремонтують) трубу й повністю відновлюють благоустрій, або ж тимчасово ліквідують розриття (засипають яму без асфальтування) до вирішення по суті спору щодо того, за чий рахунок має проводитися заміна труби.

В останньому випадку (якщо заміна труби буде перенесена вже на наступний рік) можна буде огородити тимчасово засипане місце розриття бетонними блоками и далі продовжувати дорожні роботи  в обхід, без ризику обвалу. Тобто, наголосив міській голова, засипати яму потрібно у будь-якому випадку, адже залишати її на весь зимовий період не можна.