Оздоровча зміна в дитячому таборі «Зоряний» розпочнеться з 25 липня


Цього року оздоровча зміна в приміському дитячому таборі «Зоряний» КП «Шляхрембуд», початок якої спершу було заплановано на 15 липня, розпочнеться трохи пізніше – 25 липня.

Затримка виникла з декількох об’єктивних причин. По-перше, в цьому році на базі «Зоряного» дислокувалися учасники навчальних зборів територіальної оборони, які проводилися на Сумщині з 12 по 28 травня.

Тож спочатку довелося готувати табір до прийому резервістів,  а після закінчення навчань – наводити лад у приміщеннях та на території. І це не рахуючи  планових ремонтних та підготовчих робіт, об’єм яких і так був доволі значним після тогорічного простою табору.

Тому в цьому році підготовка табору зайняла більше часу та зусиль, ніж зазвичай. Відповідно й приймальна комісія провела перевірку табору пізніше, ніж планувалося.

Читати також: КП «Шляхрембуд» завершує поточний ремонт на трьох вулицях

По-друге, управління освіти й науки Сумської міської ради тільки зараз проводить тендер (за переговорною процедурою) на закупівлю путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій. Затримка сталася через те, що коштів, передбачених у бюджеті громади на оздоровлення дітей, виявилося недостатньо, а питання виділення додаткового фінансування було вирішене лише на сесії міської ради 14 липня.

Таким чином, через вищевказані причини цього літа в «Зоряному» відбудеться лише одна оздоровча зміна, замість двох, як планувалося спочатку. Вона розпочнеться з 25 липня й триватиме протягом трьох тижнів.