Підтоплення шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги у Сумах ліквідовано

Сьогодні зранку, 12 лютого, внаслідок стрімкого перепаду температури повітря, танення снігу та рясних опадів у вигляді дощу була підтоплена одна з ділянок шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги у Сумах.

Після обстеження проблемної ділянки фахівцями КП “Шляхрембуд” з’ясувалося, що причиною підтоплення стало промерзання труби зливоприйомника.

Читати також: КП «Шляхрембуд» виграло тендер на утримання зупинок громадського транспорту в Сумах

Через морози, які до цього трималися багато днів поспіль, усередині труби утворився щільний шар льоду, який повністю перекрив отвір і затримував воду. Підвищення температури 12 лютого було надто короткочасним для того, щоб такий товстий шар льоду в трубі розтанув.

Тому працівникам КП “Шляхрембуд” довелося застосувати спеціалізовану техніку, обладнання та людські ресурси, щоб звільнити зливоприйомник від льоду й відвести воду з проїзної частини.

Читати також: У Сумах шляховики дають відсіч лютневій хуртовині

КП “Шляхрембуд” просить сумчан з порозумінням ставитися до таких ситуацій. Адже підприємство не може впливати на погоду, а ліквідувати наслідки негоди й усунути проблемні моменти по всьому місту одночасно неможливо.

Тож будьте обережні за кермом та при ускладненні погодних умов по можливості утримайтесь від поїздок на власному авто.

фото – Роман Гученко

One thought on “Підтоплення шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги у Сумах ліквідовано

Comments are closed.