Ремонт зупинки «Вулиця Лінійна» буде закінчено в цьому році

На минулому тижні мешканці обласного центру звернули увагу на незавершене замощення посадкового майданчика на одній із зупинок по вул. Харківській.  

Йдеться про зупинку «Вулиця Лінійна» (колишня «Пивзавод») , яку КП «Шляхрембуд» ремонтувало минулого року.

Хочемо заспокоїти сумчан: цього року ремонт посадкового майданчика на вказаній зупинці обов’язково буде завершено (доречи як і самої вул. Харківської, де ще буде вкладатися верхній шар асфальту).  

Нагадаємо, що КП «Шляхрембуд» проводило ремонтні роботи по вул. Харківській, одночасно приводячи до ладу й зупинки громадського транспорту, майже до самого кінця 2020 року. Але настання несприятливих погодних умов у другій половині грудня не дозволило повністю завершити роботи.  

Доречи питання повноцінного ремонту зупинки «Вулиця Лінійна» наразі залишається відкритим.

Читати також: КП «Шляхрембуд» розпочало ямковий ремонт доріг у Сумах

Адже зупинки, які були звільнені від незаконно встановлених тимчасових споруд, ремонтуються комплексно: на них встановлюються нові павільйони, монтується підсвітка, робиться замощення посадкових майданчиків тощо.

Але на деяких зупинках по вул. Харківській (як от колишні «М’ясокомбінат», «Пивзавод», «Сумсільмаш») і досі залишаються кіоски та міні-магазини, які мають приватних власників і які міська влада з тих чи інших причин поки що не змогла демонтувати. І це не дає змоги привести вказані зупинки до ладу в повному обсязі.

Але, як уже наголошувалося, розпочате минулого року замощення посадкового майданчика на зупинці «Вулиця Лінійна» в будь-якому разі буде завершено.

Фото Олега Пархоменка