Сумський виконком ухвалив два рішення щодо обмеження руху вантажівок

6 серпня виконавчий комітет Сумської міської ради у робочому порядку ухвалив два рішення щодо організації дорожнього руху вантажівок.

Перше рішення стосується об’їзду мосту по вул. Білопільський шлях, зокрема організації дорожнього руху для транзитного вантажного транспорту вагою більше 18 т.

Друге – обмеження руху містом вантажного транспорту повною масою понад 24 т при температурі повітря більше + 28 ℃. Зокрема, збільшено час закриття міських доріг для таких авто (з 10:00 до 22:00) та визначено місця для відстою транзитних машин на в’їздах до міста: з боку вул. Роменська – АЗС MARSHAL, ANP; з боку пр-ту Курський – крайня права смуга; з боку вул. Харківська – ділянка недобудованої дороги в районі ПАТ «Сумихімпром»; з боку вул. Білопільський шлях – АЗС ANP; з боку вул. Г. Кондратьєва – територія біля ОКП «Аеропорт Суми».

Читати також: «Велике будівництво» на Сумщині: КП «Шляхрембуд» ремонтуватиме дорогу Недригайлів-Козельне

Нагадаємо, що директор КП “Шляхрембуд” ОЛЕКСАНДР ВЕГЕРА неодноразово наголошував на необхідності обмеження руху важкого транспорту вулицями Сум при високих температурах повітря (вище +28). Адже багатотонні фури, які їздять через місто у сорокаградусну спеку, як їм заманеться, руйнують міські дороги, в тому числі – нещодавно відремонтовані.

Щодо мосту по вул. Білопільський шлях, то його визнано аварійним, але питання капітального ремонту вкотре перенесено на наступний рік.