Техніка КП «Шляхрембуд» працює на дорогах обласного центру з 5 години ранку

Через ускладнення погодних умов 18 лютого станом на 11.00 на сумських вулицях працює 16 одиниць спецтехніки КП «Шляхрембуд».

Першими о 5 годині ранку на маршрути вийшли 6 піскорозкидачів, які розпочали обробку проїзної частини протиожеледною сумішшю, аби запобігти утворенню снігового накату. З 7.00 до них приєднались 4 великих тракторних щітки КО-707 для розчищення проїзної частини доріг та 6 маленьких тракторних щиток, які працюють на тротуарах.  Невдовзі розпочне роботу і велика снігоочисна техніка.

Повний перелік вулиць, які підлягають зимовому утриманню у 2023 році відповідно до діючого договору, можна подивитися за цим посиланням.

Нагадуємо, що КП «Шляхрембуд» надає послуги з утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на території Сумської міської ТГ як підрядна організація, що виграла відповідний тендер, тобто є лише виконавцем. А перелік об’єктів, що підлягають утриманню, визначає замовник, який фінансує ці послуги, – департамент інфраструктури міста Сумської міської ради.

Таким чином, якщо тієї чи іншої вулиці немає у зазначеному переліку і на ній не проводиться прибирання снігу та обробка протиожеледними матеріалами, усі питання слід адресувати вищезгаданому структурному підрозділу Сумської міської ради.