Цього року дороги в Сумах ремонтуватимуться в три етапи

18 березня міський голова Сум Олександр ЛИСЕНКО провів робочу нараду з питання початку ремонту автошляхів Сумської територіальної громади у 2021 році.

Участь у нараді взяли перший заступник міського голови Михайло БОНДАРЕНКО, директор КП «Шляхрембуд» Олександр ВЕГЕРА та депутат міської ради Олександр ЗИМЕНКО.

Розпочали нараду із обговорення переліку об’єктів дорожньої інфраструктури, до якого включили дороги, що потребують ремонту в поточному році в першу чергу. Головні з них – вул. Іллінська, вул. Привокзальна, пл. Покровська, вул. Борова, вул. 8-го Березня та вул. Металургів.

Читати також: КП «Шляхрембуд» розпочало ямковий ремонт доріг у Сумах

«Цього року весна принесла неприємні сюрпризи для водіїв. Такої складної ситуації з дорожнім покриттям, як зараз, у нас ще не було, – «посипались» ті дороги, які ремонтувались 10 – 15 років тому. Ця ситуація вимагає від нас більш ретельного підходу до справи. За попередніми прогнозами, з вівторка, наступного тижня стовпчики термометрів показуватимуть 60С з позначкою «плюс». Це означає, що ми можемо розпочинати ремонтні роботи. Ми дещо змінюємо план ремонту доріг, і в першу чергу ремонтуватимемо ті вулиці, де дуже складна ситуація. Для цього ми визначились з трьома чергами ремонту”– наголосив Олександр Лисенко.

Зокрема, в першу чергу будуть ремонтуватися найбільш пошкоджені автошляхи. У другу – вулиці шириною менше 20 м, у третю – великі магістральні вулиці Харківська, Прокоф’єва та пр-т Лушпи.

Наразі розглядається і план ремонту доріг у приватному секторі. Там планують роботи як з укладання асфальту, так і вирівнювання та грейдерування дорожнього полотна.

Олександр Лисенко доручив КП «Шляхрембуд» привести техніку і необхідні матеріали у повну готовність до початку ремонтних робіт.

Читати також: Ремонт зупинки «Вулиця Лінійна» буде закінчено в цьому році

В свою чергу, Олександр Вегера зауважив, що запустити асфальтний завод мають намір вже наступного тижня, а саме – з вівторка, 23 березня (за сприятливих погодних умов).

«Ми придбали холодний асфальтобетон і зараз по місту проводимо ямковий ремонт доріг. Сьогодні працюємо на просекті Лушпи, вчора працювали в районі вул. Ковпака. На вихідних запланували ремонт вул. Привокзальної. Всього у місті працюють три бригади працівників підприємства», – повідомив О.Вегера.

Наразі окрім ямкового ремонту, на міських дорогах ведуться також демонтажні та монтажні роботи: триває заміна бордюрного каменю та облаштування територій для ремонту біля зупинок громадського транспорту.

За матеріалами smr.gov.ua