Тимчасова розмітка на Харківській – задля безпеки сумчан!

Ремонт дороги по вул. Харківська у Сумах, який виконує КП «Шляхрембуд», від самого початку знаходився під пильною увагою містян. Та й не дивно, адже  це – одна з головних транспортних артерій   обласного центру, якою проїжджають і проходять десятки тисяч автівок і пішоходів щодня.  

Останніми днями деяких мешканців міста здивувало те, що робітники КП «Шляхрембуд» наносять дорожню розмітку  на щойно відремонтованій ділянці проїжджої частини, де ще немає верхнього шару асфальтного покриття, а тільки нижній. Звичайно, на перший погляд це виглядає незрозумілим,  адже через деякий час цю розмітку «закатають» верхнім шаром асфальту, і на нього знову потрібно буде наносити ту саму розмітку. Тож може здатися, що це марна трата грошей, сил та часу. Але керівництво КП «Шляхрембуд» так не вважає.

Дійсно, нанесення розмітки на нижній шар дорожнього покриття не передбачено договором. Ці роботи проводяться за власний рахунок підприємства за ініціативи директора КП ОЛЕКСАНДРА ВЕГЕРИ задля безпеки пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

-Нажаль, у нашому місті вже стало «не доброю» традицією збільшення ДТП на  тих вулицях, де нещодавно було відремонтоване дорожнє покриття. На рівній дорозі водії часто перевищують швидкість, не пропускаючи пішоходів навіть там, де є «зебра». А якщо ще й розмітки немає, як от на щойно відремонтованій ділянці Харківської , то на самі лише дорожні знаки взагалі ніхто не зважає! Тому я дав розпорядження   зробити цю тимчасову розмітку.  До того ж, оскільки часу для дорожньо-ремонтних робіт вже залишається зовсім мало, верхній шар ЩМА на Харківській ми будемо вкладати вже в наступному році. І якщо зима знову буде малосніжною, ця розмітка може прослужити ще довго, – зазначив керівник підприємства .

Нагадаємо, що за даними патрульної поліції у Сумах з початку року сталося понад 60 ДТП за участі пішоходів.