У Сумах оголошено тендер на утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд у 2022 році

16 листопада департамент інфраструктури Сумської міської ради оголосив тендер на закупівлю послуг з утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на території Сумської міської територіальної громади у 2022 році.

Прийом тендерних пропозицій триватиме до 17 грудня, аукціон попередньо заплановано на 21 січня 2022 року. Очікувана вартість закупівлі – 130 млн. грн.

Нагадаємо, що минулого року департамент інфраструктури провів тендер на утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на очікувану вартість 105 млн. грн. Але фактично в бюджеті громади на 2021 рік на ці послуги було передбачено лише 45,9 млн. грн. Ще 4 млн. депутати Сумської міської ради виділили додатково наприкінці жовтня. Тобто загалом – близько 50 млн. грн., що вдвічі менше за обраховану замовником річну потребу.

Читати також: Роботи з будівництва під’їзної дороги та тротуарів до нового садочку в 12-му мікрорайоні тривають

Як наслідок у 2021 році департаментом інфраструктури було замовлено, зокрема, зимове прибирання лише 90 вулиць на території міста, тоді як загалом їх у Сумах майже 700 (без урахування внутрішньо квартальних доріг та проїздів). Так само через брак коштів не було включено до договору й утримання вулично-дорожньої мережі в населених пунктах сільських громад, що входять до складу Сумської міської територіальної громади.

Скільки коштів зрештою буде виділено на прибирання доріг у 2022 році та чи покриють вони фактичну потребу громади в цих послугах – наразі невідомо.