У Сумах посилять контроль за рухом великогабаритного транспорту в центрі міста

З такою ініціативою виступив директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера на апаратній нараді при міському голові 22 березня.

Він звернув увагу представників патрульної поліції на те, що останнім часом важкі фури все частіше рухаються центральними вулицями Сум, ігноруючи відповідні забороняючи знаки, ускладнюючи рух транспорту й завдаючи шкоди дорожньому покриттю.

Найчастіше це фури, які привозять товар на Центральний ринок, та інші вантажівки. А іноді в  історичному центрі міста можна побачити навіть лісовози!

Олександр Вегера переконаний, що патрульна поліція має посилити контроль за рухом великогабаритного транспорту по місту, бо такі порушення вже стали систематичними.

На його думку, потрібно оновити схему організації дорожнього руху в центральній частині, встановивши додаткові дорожні знаки, аби фури не їздили по Набережній р. Стрілки, Покровській площі, Героїв Сумщини, Харківській (як мінімум на ділянці від вул. Героїв Сумщини до пр. Лушпи) та деяких інших центральних вулицях і не псували дороги, в ремонт яких щороку вкладаються мільйони гривень бюджетних коштів.

Читати також: КП «Шляхрембуд» розпочало ямковий ремонт доріг у Сумах

Міський голова Олександр Лисенко погодився, що така проблема дійсно існує і її потрібно вирішувати якнайшвидше, бо влітку ситуація з пошкодженням асфальтного покриття внаслідок руху важкого транспорту загостриться ще дужче.  

Він доручив директору департаменту інфраструктури Олександру Журбі зібрати спільну нараду з представниками патрульної поліції, КП «Шляхрембуд» та депутатської комісії Сумської міської ради з питань законності й опрацювати шляхи вирішення цієї проблеми.   

Фото Генадія Мінаєва