У Сумах стартував поточний ремонт доріг

Відсьогодні, 27 квітня, в обласному центрі розпочався середній поточний ремонт доріг.

Нагадаємо, що досі через несприятливі погодні умови КП «Шляхрембуд» проводило тільки ямковий аварійний ремонт дорожнього покриття холодним асфальтом.

Наразі ж паралельно з ямковим ремонтом (на цьому тижні він триває по вул. Ковпака, проспекту Курському та вул. Прикордонній), розпочалися й підготовчі роботи до середнього поточного ремонту.

А саме – проводиться встановлення бортового каменю на вул. Кондрат’єва (верхня частина вулиці), на ділянці від вул. Гамалія до повороту на вул. Лебединську, а також – на самій вул. Лебединській.

Читати також:   Які дороги в Сумах ремонтуватимуть у першу чергу

Як відомо, в 2021 році на поточний ремонт доріг у бюджеті Сумської громади передбачено лише 75 млн. грн., це на рівні минулого року.

Серед найбільших об’єктів в планах цього року – закінчення робіт по вул. Харківській та ремонт вул. 20 років Перемоги з розширенням проїзної частини на ділянці від вул. Петропавлівської до вул. Г.Кондрат’єва.

Загалом у переліку на поточний ремонт цьогоріч – більше 20 вулиць. Але без виділення додаткового фінансування зробити їх усі буде неможливо.