У Сумах техніка КП «Шляхрембуд» чистить дороги в цілодобовому режимі

На вихідних, доки сумчани відпочивали, КП «Шляхрембуд» працювало в цілодобовому режимі, аби міські дороги були чистими й безпечними.  

Загалом 30 та 31 січня по місту працювало 47 одиниць техніки (піскорозкидачі,  снігоприбиральні машини, тракторні щітки тощо).  Дороги були розчищені й оброблені протиожеледною сумішшю.

Також розчищалися проїзди та тротуари, які закріплені за КП «Шляхрембуд» згідно договору (на пр. Лушпи, пр. Курському, вул. Харківській, вул. Г.Кондрат’єва, вул. Іллінській, вул. І.Сірка, вул. Героїв Крут, вул. Прокофєва, вул. Роменській, вул. Троїцькій тощо).

Читати також: КП “Шляхрембуд” просить водіїв не залишати авто на узбіччях доріг!

За даними відділу «Служба 15-80» Сумської міської ради, на ранок 1 лютого ситуація на дорогах обласного центру була задовільна. Це підтвердив і міський голова Олександр Лисенко, який особисто робив об’їзди по місту в суботу й неділю.

1 лютого через посилення снігопаду спецтехніка КП «Шляхрембуд» знову приступила до роботи. Зранку і до 16.00 на дорогах міста працювало 7 піскорозкидачів і 11 тракторних щіток. З 16.00 до них долучились 17 підмітально-прибиральних машин, а вночі (після 00.00) додатково будуть залучені ще 2 грейдери и 2 великі трактори Т-150.

Читати також: Дорожнє господарство Сум у цифрах

Уся техніка працюватиме безперервно, доки не скінчиться снігопад і будуть розчищені всі дороги, проїзди, тротуари, площі, пішоходні вулиці, мости та шляхопроводи, зимове утримання яких передбачене договором з департаментом інфраструктури міста.

За даними сумського обласного гідрометцентру, снігопад почне слабшати з 3-ї години ночі й до ранку 2 лютого має припинитися.

КП «Шляхрембуд» вкотре звертається до всіх водіїв із великим проханням не залишати свої авто на узбіччях доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки!

Будьте уважні та обережні за кермом, бережіть себе!

фото Сумы где можно всё

One thought on “У Сумах техніка КП «Шляхрембуд» чистить дороги в цілодобовому режимі

Comments are closed.