Які дороги в Сумах ремонтуватимуть у першу чергу

КП «Шляхрембуд» продовжує ямковий ремонт доріг в обласному центрі.

Так, на минулому тижні проводились роботи по вул. Веретенівській, проспекту Курському, вул. Серпневій (від вул. Паркової до вул. Охтирської), вул. І.Сірка, вул. Г.Кондрат’єва.

На цьому тижні триватимуть роботи по вул. Веретенівській та проспекту Курському, а також розпочинається ремонт дорожнього покриття за допомогою машини Turbo-8000 по вул. Героїв Крут (від кінцевої зупинки до вул. Лінійної) і самій вул. Лінійній (до виїзду на Харківську).

Читати також: У Сумах оголосили тендер на поточний середній ремонт проспекту Лушпи

Нажаль, поки що погодні умови не дозволяють розпочати повноцінний поточний ремонт доріг у Сумах згідно цьогорічного плану. Тож асфальтний завод наразі виробляє тільки холодний асфальт для аварійного ямкового ремонту.

Та як тільки поточний ремонт розпочнеться, в першу чергу, за дорученням міського голови, будуть проводитися роботи по вул. Рибалка, вул. Нижньосироватській та вул. Прикордонній.

Хоча спочатку ремонт цих вулиць планувався на більш пізніші терміни, але з’ясувалося, що вони мають дуже значні пошкодження асфальтного покриття, а тому їх буде переставлено на першу чергу.