Увага! Спростування недостовірної інформації!

12 березня на сайті «Сумські дебати», який вважає себе засобом масової інформації, було розміщено новину «Сумчанин – про КП «Шляхрембуд»: «Отримали на березень 15 мільйонів, а сіль з щебнем із доріг так і не прибрали», зроблену на підставі допису сумчанина Олексія Балагуровського у Фейсбуці.

КП «Шляхрембуд» офіційно заявляє: інформація, озвучена О.Балагуровським і розміщена на інтернет-ресурсі «Сумські дебати» без будь-якої перевірки чи коментарів з боку КП, не відповідає дійсності!

Згідно договору з департаментом інфраструктури міста, що укладений за результатами проведеного тендеру, загальна сума фінансування на утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської територіальної громади на весь 2021 рік складає 45 900 000 грн.

У тому числі на березень 2021 року – 4 580 000 грн. (додаток №3 до договору).

Більш того, фактично  з початку року й до сьогодні КП «Шляхрембуд» отримало від департаменту оплату за виконані роботи з прибирання доріг лише на суму 4 200 000 грн.  

Тож ні про які 15 млн. грн. на березень мова не йде. Прикро, що так звані журналісти «Сумських дебатів» оприлюднили цю інформацію на своєму сайті, не пересвідчившись у її достовірності й показавши тим самим свій непрофесіоналізм.

Щодо прибирання гранвідсіву, яким посипалися дороги міста під час снігопадів та ожеледиці, повідомляємо наступне.

Наразі КП «Шляхрембуд» продовжує працювати в зимовому режимі, оскільки синоптики поки що не дають стабільних прогнозів щодо припинення опадів у вигляді снігу, відсутності різких перепадів температур та ожеледеці.

Зазвичай у березні ймовірність ускладнення погодних умов все ще залишається високою, і в будь-який час може виникнути необхідність обробки доріг протиожеледною сумішшю.  

Тож розпочинати так зване літнє прибирання доріг в цей період зарано.  Тим паче що на сьогодні на деяких ділянках ще навіть не повністю розтанув лід на узбіччях доріг. 

Таким чином, як тільки стабілізуються погодні умови і департамент інфраструктури міста видасть наказ про переведення КП «Шляхрембуд» на літній режим роботи, підприємство відразу ж розпочне прибирання доріг від гранвідсіву, піску, інших наносів та сміття.     

КП “Шляхрембуд” наполегливо просить представників ЗМІ, блогерів та громадських активістів: у разі вникнення будь-яких питань, пов’язаних із роботою підприємства, будь ласка, звертайтеся за роз’ясненнями, коментарями, уточненнями тощо на сторінку КП “Шляхрембуд” у Фейсбуці або на електронну адресу doroga.sumy@ukr.net.