З 5-ї години ранку на вулицях Сум працювало 10 одиниць техніки КП “Шляхрембуд”

Через ожеледицю, що утворилася на дорогах обласного центру цієї ночі, спецтехніка КП “Шляхрембуд” вже о 5-й годині ранку приступила до посипання проїжджої частини протиожеледною сумішшю (а саме сумішшю солі та гранвідсіву).

В цілому по місту працювало 10 одиниць техніки: 5 виїхали о 5-й ранку і ще 5 – о 7-й. Роботи розпочали з вул. Харківська, вул. Г. Кондратьєва, пр. М. Лушпи, пр.Курський.

Зважаючи на погодні умови, наказом департаменту інфраструктури міста КП “Шляхрембуд” поки що переведене на зимовий режим роботи лише частково. Але технічно підприємство вже повністю підготовлене до роботи в режимі цілодобового зимового чергування. В тому числі заготовлено близько 11 тисяч тонн протиожеледної суміші.

КП «Шляхрембуд» підготовлене до роботи в зимовий період

В першу чергу, як правило, посипаються основні автомагістралі, по яких ходить велика кількість транспорту, в тому числі громадського. Адже одночасно охопити всю територію міста фізично неможливо, на це потрібно кілька годин.

Тож за таких погодних умов водіям у будь-якому випадку треба бути максимально обережними на дорозі й завчасно потурбуватися про свою власну безпеку і безпеку інших учасників дорожнього руху, змінивши шини своїх авто на зимові.