Чи виділить держава кошти на ремонт проспекту Лушпи в Сумах?

Депутати Верховної Ради від Сум сриятимуть виділенню коштів із державного дорожнього фонду на ремонт проспекту Лушпи в Сумах.

Про зповідомив міський голова Сум Олександр Лисенко під час щотижневої апаратної наради 25 січня.

Читати також: КП “Шляхрембуд” просить водіїв не залишати авто на узбіччях доріг!

«На вихідних спілкувався з народними депутатами, які теж будуть надавати свої пропозиції до дорожнього фонду, до соцеконому. Народні депутати України від міста Суми підтримують ремонт вулиці Лушпи. Боремося зараз за ремонт даної дороги. Це у нас друга велика магістральна дорога. Якщо в минулому році це була Харківська (будемо завершувати її), то в цьому році ми починаємо Лушпи обов’язково». — заявив Олександр Лисенко.

Нагадаємо: ще восени минулого року міський голова доручив департаменту інфраструктури міста подати до Сумської ОДА пропозиції щодо розподілу коштів Дорожнього фонду на 2021 рік.

Читати також: КП “Шляхрембуд” продовжує оновлювати світлофори у Сумах

На думку міського голови, це має бути щонайменше 90 млн. грн. на ремонт пр. Лушпи та вул. Прокоф’єва. Чи вдасться отримати це фінансування – наразі поки що невідомо.

Як відомо, в державному бюджеті на 2021 рік передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 21,34 млрд. грн.

З них для Сумської області – 834,7 млн. грн.     

One thought on “Чи виділить держава кошти на ремонт проспекту Лушпи в Сумах?

Comments are closed.