Дорожній сезон у Сумах: акцент – на тротуари

За замовленням департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради КП «Шляхрембуд» ремонтує тротуари на трьох вулицях обласного центру.

Так, триває капітальний ремонт тротуару по вул. Троїцькій (ліва сторона в напрямку центру міста).  Загальна протяжність тротуарів по вул. Троїцькій – близько 1,7 км. Цьогоріч заплановано відремонтувати близько 50 % від загального обсягу.

Слід звернути увагу, що роботи на вказані вулиці проводить не лише КП «Шляхрембуд». Проєктно-кошторисна документація по цьому тротуарному об’єкту виготовлялася частинами, на кожну з яких проводився окремий тендер. У результаті виявилося переможці.

Читати також: Чому в Сумах не виконується рішення щодо обмеження руху важкого транспорту в спеку?

Таким чином, ділянку тротуару від буд. 26 до буд. 20 ремонтує ФОП Щербаков (вартість робіт – 1,3 млн. грн.), а ділянку від буд. 18 до буд. 8 – КП «Шляхрембуд» (вартість робіт – 1,15 млн. грн.).  

Окрім того, КП «Шляхрембуд» проводить капітальний ремонт тротуару по вул. Романа Атаманюка – від проспекту Курський вздовж ринку. Обсяг робіт на даному об’єкті – 1300 м2, вартість – 1,3 млн. грн. Тут роботи з ускладнювалися тим, що спочатку потрібно було перенести підземні комунікації, які проходили під самим тротуаром, а також видалити кілька старих дерев.  

Також триває поточний середній ремонт тротуару по вул. Косівщинській (від центру зайнятості вздовж вулиці).