Які дороги ремонтуватимуть у Сумах в 2021 році?

Минулий рік був дуже вдалим для сумських доріг – капітально відремонтували Харківську, зробили Новомістенську, Борову, чимало квартальних доріг. Чи збережуться такі темпи й у 2021 році?

За, словами міського голови Сум Олександра Лисенка – так:

“Усі ми розуміємо, що без нормальних доріг, комунікацій розвиток міста неможливий. Минулого року ми відремонтували майже 100 тисяч кв. м доріг, встановили 209 дорожніх знаків, відремонтували 62 світлофори та встановили 5 нових. І цього року темпи будуть не меншими.

Читати також: КП “Шляхрембуд” перемогло в тендері на поточний ремонт доріг Сумської ТГ у 2021 році

У бюджеті громади на 2021 рік ми запланували таке ж фінансування, як і минулого року – 75 млн. грн. Сподіваюся, що ми отримаємо субвенцію з обласного дорожнього фонду. У нас є взаєморозуміння з обласною адміністрацією, і я вважаю, що розподіл субвенції, як і в 2020 році, буде справедливим – по кількості населення та площі ОТГ. У 2020-му ми отримали субвенцію 80 млн. грн. на ремонт Харківської, в кінці року прийшло ще 40 млн. грн., так що магістральна вулиця нашого міста практично відремонтована. Залишилася невелика ділянка в районі Хіммістечка, від вул. Лінійної до шляхопроводу, але ми її закінчимо.

Читати також: Нова техніка КП «Шляхрембуд» зареєстрована і готова до роботи (фото)

Плани на 2021 рік – також відремонтувати великі дороги. Плануємо розпочати ремонт пр. Лушпи та при виділенні субвенції з обласного бюджету – закінчити її, привести до ладу вул. Прокоф’єва. Доробити ще декілька об’єктів: розширити ділянку дороги на вул. 20 років Перемоги (біля кладовища), навесні вже почнуться підготовчі роботи. Хочемо закінчити ремонт вул. Іллінської, вул. 8 Березня, вул. Металургів.

Окрім того, 20% усього дорожнього фонду громади піде на ремонт вулиць приватного сектору, яких саме – залежить від заявок місцевих жителів та депутатів. Також ми плануємо зробити поточний ремонт тротуарів у центральній частині міста” – зазначив міський голова.

Shans