КП «Шляхрембуд» наводить лад на зупинках громадського транспорту

З 1 квітня працівники КП «Шляхрембуд» здійснюють прибирання посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту за літнім графіком – один раз на два дні (15 разів на місяць).   

Літнє утримання включає в себе очищення посадкових майданчиків від сміття, піску, ґрунтових та інших наносів шляхом їх підмітання;  очищення від об`яв та рекламних листівок; вивезення сміття з урн.

Читати також: Парк спецтехніки КП «Шляхрембуд» поповнився сміттєвозом

Окрім того, доки погодні умови та стан дорожнього покриття ще не дозволяють наносити дорожню розмітку, вирішено використати розміточну машину з пульверизатором для фарбування сміттєвих урн на зупинках.

Використання машини дозволить значно скоротити витрати і зекономити час. Адже не доведеться спочатку збирати урни на зупинках по всьому місту, транспортувати на базу КП для фарбування, а потім знову розвозити і встановлювати їх на місця.

Наголошуємо, що прибирання та фарбування урн КП «Шляхрембуд» здійснює тільки на тих зупинках, де немає суб’єктів господарювання. Утримання зупинок, на яких є працюючі кіоски, міні-магазини тощо, має здійснюватися підприємцями-власниками цих тимчасових споруд.    

Загалом, згідно замовлення департаменту інфраструктури міста, в поточному році КП «Шляхрембуд» утримуватиме 307 зупинок на території Сум та сел Нижнє й Верхнє Піщане з 390 існуючих.

Перелік зупинок, які підлягають утриманню, можна подивитися тут: Які зупинки будуть обслуговуватись у Сумах у поточному році (перелік)

Також звертаємо увагу містян на те, що КП «Шляхрембуд» здійснює виключно санітарне утримання (тобто прибирання) посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту. Дрібний поточний ремонт самих зупинок (лавок, навісів, павільйонів тощо) здійснює їх балансоутримувач – КП «Паркінг», власними силами та за рахунок коштів міського бюджету.

Фото – Володимира Бойка