КП «Шляхрембуд» підсумувало результати своєї роботи за 2021 рік

У минулому році у Сумах поточним ремонтом було охоплено більше 57 тис. кв. м доріг, в тому числі – у приватному секторі. Основні об’єкти – вул. Набережна р. Сумки, вул. Г.Кондратьєва, вул. Декабристів, вул. Борова, вул. Нижньосироватська, вул. 8 Березня, вул. Кленова, пров. Терезова, вул. Привокзальна, вул. Рибалка, вул. Інтернаціоналістів (під’їзна дорога до нового дитсадка у 12-му мікрорайоні).

Окрім того, виконувався аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття, в тому числі – холодним асфальтом власного виробництва. Загалом за рік виконано робіт з поточного та дрібного ремонту доріг в обласному центрі на суму близько 93 млн. грн. (в т.ч. 4,6 млн. грн. – субвенція з державного бюджету).

Читати також: На ремонт доріг у Сумах виділено 28 млн. грн. державної субвенції

Також виконувався капітальний ремонт дороги по вул. 20 років Перемоги з розширенням проїзної частини на ділянці від вул. Петропавловської до вул. Г. Кондратьєва. Це – так званий перехідний об’єкт, роботи на якому мають продовжитися у 2022 році. Нагадаємо, що загальна вартість робіт по цій ділянці складає 19,4 млн. грн., з них у минулому році було профінансовано 7 млн. грн.

Виконувалися й роботи з ремонту тротуарів. Так, проведено капітальний ремонт тротуарів по вул. Р.Атаманюка (до Курського ринку) та вул. Троїцькій, поточний ремонт тротуару по вул. Прокоф’єва.

Здійснювалося утримання (прибирання) доріг на площі понад 2 млн. кв. м та тротуарів на площі 446 тис. кв. м. Усього за рік надано послуг з утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на суму близько 51 млн. грн.

Також проводилося прибирання 307 зупинок громадського транспорту, поточне обслуговування 67 світлофорних об’єктів, поновлення та нанесення дорожньої розмітки.