КП “Шляхрембуд” просить водіїв не залишати авто на узбіччях доріг!

Уже багато років поспіль у зимовий період КП “Шляхрембуд” Сумської міської ради постійно звертається через ЗМІ до водіїв з проханням не залишати свої авто на узбіччях міських доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки й не створювати аварійні ситуації.

Та, нажаль, проблема все одно має місце. Так, нещодавно на перехресті вулиць Петропавлівської та Б.Хмельницького, неподалік від зупинки громадського транспорту, покинуте авто стояло на узбіччі більше тижня, аж доки поліції вдалося відшукати його власника.

Читати також: Техніка КП “Шляхрембуд” працює в посиленому режимі

І хоча виявилося, що власник залишив автомобіль на дорозі не навмисно, а через технічну несправність, снігоприбиральні машини вимушені були  об’їжджати цю перешкоду й не могли нормально почистити проїзну частину.

І такі випадки не поодинокі. Найчастіше залишені на дорозі авто зустрічаються на вул. Покровській, вул. Перекопській, вул. Г.Кондратьєва, вул. Серпневій, вул. Охтирській, вул. Інтернаціоналістів.

«Особливо припарковані на узбіччі автомобілі заважають нашій техніці працювати в темну пору доби. По-перше, неможливо розчистити проїзну частину до самого краю. По-друге, коли повертається водій і бачить навали снігу навколо своєї машини, він від’їжджає і передніми та задніми колесами витягує цей сніг знову на середину дороги», – пояснює начальник шляхово-експлуатаційної дільниці КП “Шляхрембуд” Олег Скрипка.

Читати також: КП “Шляхрембуд” перемогло в тендері на поточний ремонт доріг Сумської ТГ у 2021 році

Тож працівники КП “Шляхрембуд” сподіваються на порозуміння з боку сумських водіїв і вкотре просять їх не паркуватися на узбіччях, аби снігоприбиральна техника могла своєчасно та якісно розчищати дороги.

фото Артем Михайлов