КП «Шляхрембуд» прибиратиме зупинки в Сумах за минулорічним договором до 15 березня

Дію минулорічного договору на утримання посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту в Сумах, що укладений між КП «Шляхрембуд»  та департаментом інфраструктури міста СМР, продовжено до 15.03.2022 року, доки буде проведено нову тендерну процедуру на ці послуги.

Нагадаємо, що департамент інфраструктури міста СМР підписав договір з КП “Шляхрембуд” на утримання зупинок 22 лютого 2021 року, відповідно до результатів проведеного тендеру.

Читати також: Чи вдасться в 2022 році відремонтувати у Сумах проспект ім. М.Лушпи та закінчити вул. Харківську?

Умовами договору передбачено утримання 307 зупинок на території Сум та сел Нижнє й Верхнє Піщане з 390 існуючих. Перелік зупинок, які підлягають утриманню, формував замовник – департамент інфраструктури міста.

Перелік можна подивитися тут: Які зупинки будуть обслуговуватись у Сумах у поточному році (перелік)

Зимове утримання полягає в очищенні зупинок від снігу й обробці покриття посадкових майданчиків фрикційними та іншими протиожеледними матеріалами, вивезення сміття з урн. У той же час вивезення снігу після очищення зупинок умовами договору не передбачено. Згідно договору, кратність зимового прибирання становить 8 разів на місяц.

Тендер на утримання зупинок громадського транспорту в 2022 році департамент інфраструктури оголосив 10 січня. Наразі триває прийом тендерних пропозицій (до 10 лютого).