КП «Шляхрембуд» вдруге виграло тендер на ремонт проспекту ім. М.Лушпи у Сумах

Цього разу замовником послуг із поточного середнього ремонту проспекту ім. М.Лушпи виступає ДП «Дороги Сумщини».

Заявки на участь у повторному тендері подавали три підприємства – КП «Шляхрембуд» СМР, ТОВ «Укрбуд-Проект-Реконструкція» та ТОВ «АМК Рем-Буд».

Після перевірки документів до аукціону було допущено два учасника – КП «Шляхрембуд» та ТОВ «Укрбуд-Проект-Реконструкція». За результатами аукціону, що відбувся 19 жовтня, переможцем визнано КП «Шляхрембуд» із ціновою пропозицією 60 999 990 грн. Повідомлення про намір укласти договір із переможцем розміщено замовником у системі ProZorro 20 жовтня.  

Детальніше про тендер можна почитати тут.

Та варто зазначити, що на сесії Сумської міської ради 27 жовтня депутати зняли кошти, що були передбачені на ремонт проспекту ім. М.Лушпи (25 млн. грн. – співфінансування з бюджету громади), мотивуючи тим, що починати дорожні роботи в цьому році вже запізно. Відповідні видатки будуть закладені до бюджету Сумської ТГ на 2022 рік.   

Нагадаємо, що перший тендер був проведений департаментом інфраструктури міста СМР ще у травні поточного року. Переможцем у ньому також стало КП «Шляхрембуд».

Але потім на вимогу Сумської ОДА Сумська міська рада ухвалила рішення про зміну замовника послуг на ДП «Дороги Сумщини» (задля отримання співфінансування із державного бюджету). Тому результати попереднього тендеру було відмінено, а нову закупівлю ДП «Дороги Сумщини» оголосило тільки наприкінці серпня.

Читати також: КП «Шляхрембуд» поновлює дорожнє покриття після ремонту теплових мереж по місту

Оскільки тендер проводився за процедурою відкритих торгів з публікацією англійською мовою  (так званих «європейських торгів»), що містить етап прекваліфікації, закупівля розтяглася більш ніж на два місяці й досі не завершена (наразі триває етап укладання договору). Починати такі масштабні ремонтні роботи в листопаді вже дійсно запізно, тому ремонт переноситься на наступний рік .