КП «Шляхрембуд» виграло тендер на утримання зупинок громадського транспорту в Сумах

КП «Шляхрембуд» перемогло в тендері на утримання посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту на території Сумської міської ТГ у 2021 році.

Департамент інфраструктури міста СМР оголошував тендер на очікувану вартість 3 600 000 грн. В аукціоні, який відбувся 8 лютого, взяли участь чотири підприємства: ТОВ «Компанія Барлінтон Інтерпрайзес Лімітед», КП «Шляхрембуд» СМР, КП «Паркінг» СМР та ТОВ «Керуюча компанія «Домком Суми».

У ході аукціону найнижчу пропозицію подало ТОВ «Компанія Барлінтон Інтерпрайзес Лімітед». Але вона була відхилена через аномально низьку ціну – 1 299 087,38 грн. (тобто майже втричі менше за оголошену замовником очікувану вартість послуг).

Читати також: КП «Шляхрембуд» продовжує роботи з розчищення міських доріг від снігу

Наступною найнижчою пропозицією була пропозиція КП «Шляхрембуд» – 2 699 994 грн. Тож за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції КП “Шляхрембуд” було оголошено переможцем.

Згідно замовлення департаменту інфраструктури міста, у 2021 році утриманню підлягають 307 зупинок на території Сум та сел Нижнє й Верхнє Піщане. Загальна площа посадкових майданчиків на цих зупинках складає 15222 кв. м.

Утримання полягає в систематичному очищенні посадкових майданчиків на зупинках від пилу, випадкового сміття та опалого листя, ґрунтових та інших наносів шляхом їх підмітання;  очищенні від об`яв та рекламних брошур; очищенні урн та вивезення сміття.

Також має проводитися очищення зупинок від снігу й обробка покриття зупинок фрикційними та іншими протиожеледними матеріалами.

Читати також: Сумські шляховики підбили підсумки року

Зазначимо, що прибирати зупинки КП «Шляхрембуд» почне після підписання відповідного договору з департаментом інфраструктури за результатами проведеного тендеру. Про дату підписання договору буде повідомлено додатково.   

А поки що утримувати зупинки продовжуватиме КП «Паркінг», яке виграло минулорічний тендер на ці послуги. Департамент інфраструктури подовжив термін дії договору з КП «Паркінг» до 26.02.2021 р. для проведення процедури закупівлі на початку 2021 р. відповідно до ч.6 ст. 41 Закону України “Про публічні закупівлі”.

2 thoughts on “КП «Шляхрембуд» виграло тендер на утримання зупинок громадського транспорту в Сумах

Comments are closed.