КП «Шляхрембуд» взяло участь у тендері на утримання доріг Сумської міської ТГ у 2021 році

18 грудня у системі електронних закупівель ProZorro відбувся аукціон на надання послуг з утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської територіальної громади протягом 2021 року.

Тендер було оголошено департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради 9 листопада на очікувану вартість 105 млн. грн.

 Заявки на участь подали два претенденти – КП «Шляхрембуд» СМР та ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України». Після перевірки документації обидва були допущені до аукціону.

Читати також: Увага! Оновлені маршрути руху піскорозкидачів по місту!

За результатами торгів електрнна система визначила найвигіднішою (мінімальною) цінову пропозицію КП «Шляхрембуд» – 104 734 72 грн. Цінова пропозиція іншого учасника склала 104 964 831,60 грн.

Наразі у замовника (департаменту інфраструктури міста) є п’ять робочих днів на визначення переможця й оголошення про намір укласти договір.

Перелік вулиць, які підлягають зимовому та літньому утриманню відповідно до умов тендеру (додаток №3 до тендерної документації)

Як видно з тендерної документації, утриманню підлягають тільки вулиці обласного центру, без урахування населених пунктів навколишніх сільських громад, що входять до складу Сумської міської ТГ, та під’їзних доріг до них.

Читати також: Сумській громаді повернули майже 70 млн. грн. Чи збільшать депутати фінансування на утримання доріг?

Нагадаємо також, що тендер на утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської ТГ протягом 2021 року проведено на очікувану вартість 105 млн. грн., тоді як в проєкті бюджету громади на вказані послуги передбачено лише близько 50 млн. грн.

One thought on “КП «Шляхрембуд» взяло участь у тендері на утримання доріг Сумської міської ТГ у 2021 році

Comments are closed.