Міст на вул. Білопільский шлях у Сумах – в аварійному стані!

Директор КП «Шляхрембуд» ОЛЕКСАНДР ВЕГЕРА вкотре звернув увагу міської влади на проблему з мостом по вул. Білопільский шлях, який фактично знаходиться в аварійному стані й потребує термінового ремонту.

На апаратній нараді при міському голові 30 листопада ОЛЕКСАНДР ВЕГЕРА повідомив, що підприємство замовило в спеціалізованій організації додаткове обстеження цього мосту, за результатами якого з’ясувалося, що ситуація вкрай складна :

  • Я б хотів, щоб ви запросили поліцію, балансоутримувача та транспортників, аби ми вирішили це питання. Важливо, щоб ми не допустили ситуацію, яка призведе до тяжких наслідків, – звернувся директор КП «Шляхрембуд» до міського голови Олександра Лисенко.

Незручності для водіїв на Харківській – тимчасові і будуть усунуті найближчим часом

Міський голова погодився зібрати нараду та опрацювати питання встановлення відповідних обмежень на проїзд великогабаритного транспорту по мосту з метою максимально знизити навантаження на основні несучі конструкції до проведення ремонту.

  • По Білопільській у нас заплановане фінансування на наступний рік. Оголошуємо тендер і будемо виконувати ремонтні роботи, – сказав ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО.

КП «Шляхрембуд» модернізує світлофорні об’єкти у Сумах

Як повідомили в департаменті інфраструктури міста, у серпні поточного року  на сайті prozorro.gov.ua було оголошено тендер на в иготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мосту Білопільський у м. Суми. Переможцем визначили ТОВ “Бюро комплексного проектування “АРХБУДПРОЕКТ” із пропозицією, вартістю у 49 499 грн.

Згідно виготовленої проектно-кошторисної документації, на капітальний ремонт мосту необхідно майже 8 млн. грн.