На перехресті вул. Чорновола та вул. Пушкіна у Сумах з’явиться світлофорний об’єкт або “лежачий поліцейський”

За дорученням міського голови Олександра Лисенка департамент інфраструктури міста СМР та КП «Шляхрембуд» спільно з управлінням патрульної поліції м. Суми опрацюють питання встановлення світлофорного об’єкту або засобів примусового зниження швидкості (так званих «лежачих поліцейських») на аварійно небезпечному перехресті вул. Чорновола – вул. Пушкіна, що поблизу школи №15.

Через вказане перехрестя протягом дня проходить багато дітей, що прямують до школи та зі школи. Як показує практика, на подібних ділянках однієї лише дорожньої розмітки та відповідних дорожніх знаків недостатньо, аби убезпечити всіх учасників дорожнього руху (в першу чергу – дітей), особливо в зимовий період.

Читати також: Які вулиці у Сумах чиститимуть від снігу цієї зими

Нещодавно на вказаному перехресті сталася чергова аварія – водій збив дитину, яка переходила дорогу по пішохідному переходу. На щастя, дитина залишилася жива. Зважаючи на те, що це – не поодинокий випадок, батьки учнів 15-ї школи почали активно збирати підписи під електронною петицією, в якій просять встановити додаткові технічні засоби регулювання дорожнього руху на перехресті вул. Чорновола – вул. Пушкіна.

Відповідне доручення міський голова поставив на контроль департаменту інфраструктури міста СМР.