На ремонт проспекту ім. Лушпи в Сумах обіцяють виділити 38 млн. грн.  

Про це йшлося на засіданні бюджетної комісії Сумської обласної ради, яке відбулося 8 березня.

Депутати погодили перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, фінансування ремонту яких здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету на 2023 рік.

До депутатів звернувся міський голова Сум Олександр Лисенко. Він наголосив, що ще два роки тому були виділені 50 млн. грн. на ремонт проспекту Лушпи обласного центру, але Василь Хома, який на той час очолював Сумську ОДА, перенаправив ці кошти. Відтак проспект Лушпи наразі знаходиться у жахливому стані і потребує ремонту.

Читати також: Утримання вулично-дорожньої мережі в Сумах у 2023 році здійснюватиме КП «Шляхрембуд»

Тож Олександр Лисенко попросив депутатів, щоб частину коштів, які розподілятимуться на ремонт доріг комунальної власності, було направлено на ремонт однієї з найбільших вулиць Сум.

Директор департаменту розвитку інфраструктури Сумської ОДА Володимир Дудченко повідомив, що на поточний рік виділено 618 млн. грн. на ремонт доріг місцевого значення. З цієї суми не більше 20% можна направити на ремонт доріг комунальної власності.

З огляду на звернення Олександра Лисенка та враховуючи те, що в Сумах проживає 25% населення області, депутати  попередньо погодили виділення 38 млн. грн. на ремонт проспекту Лушпи.

За матеріалами СОР