У 2022 році зупинки громадського транспорту в Сумах прибиратиме КП «Шляхрембуд»  

КП «Шляхрембуд» виграло тендер на утримання посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту в Сумах у 2022 році.

Відповідне рішення про визнання КП «Шляхрембуд» переможцем та намір укласти договір ухвалено уповноваженою особою замовника послуг (департаменту інфраструктури міста СМР) за результатами проведеного аукціону 21 лютого.

Нагадаємо, що тендер проводився на очікувану вартість 14 152 904 грн. До аукціону було допущено двох учасників – КП «Шляхрембуд» та ДП «Сумський облавтодор». Комунальне підприємство перемогло з остаточною ціновою пропозицією 8 818 909 грн., тоді як пропозиція іншого учасника склала 8 960 437,20 грн.

Згідно тендерної документації, у поточному році утриманню підлягають 315 зупинок на території Сум та сел Нижнє й Верхнє Піщане. Загальна площа посадкових майданчиків, визначена для прибирання – 16670 кв. м.

Читати також: У Сумах оголошено тендер на поточний ремонт доріг у 2022 році на суму 150 млн. грн.

Утримання полягає у систематичному очищенні зупинок від пилу, сміття, ґрунтових та інших наносів шляхом їх підмітання, вивезенні сміття з урн. Узимку має проводитись очищення від снігу, обробка покриття зупинок фрикційними та іншими протиожеледними матеріалами.

Кратність літного прибирання зупинок (з квітня по листопад включно) – 15 разів на місяць, зимового – 8.

Детальніше з перебігом тендерної процедури можна ознайомитися за цим посиланням.

Повний перелік зупинок, які будуть обслуговуватися, викладено у додатку №3 до тендерної документації.