25 грудня у прибиранні сумських доріг задіяна 21 одиниця техніки КП “Шляхрембуд”

Через посилення опадів 24-25 грудня, техніка КП “Шляхрембуд” Сумської міської ради з 23-ї години 24 грудня працює на дорогах міста.

Звертаємо увагу містян на те, що, згідно правил утримання доріг у зимовий період, під час снігопаду проїзна частина спочатку обробляється піщано-сольовою сумішшю, аби розм’якшити снігові маси й запобігти утворенню накату. А вже потім до роботи приступає снігоприбиральна техніка, яка після попередньої обробки має змогу розчистити дороги до самого асфальту.

Тож з вечора, 24 грудня. на вулиці обласного центру спочатку виїхало 7 піскорозкидачів КП “Шляхрембуд”, які до 11.00 25 грудня обробляли дороги міста піщано-сольовою сумішшю.

А 25 грудня об 11.20 почала роботу снігоприбиральна техніка. Загалом було задіяно 18 одниць техніки, а саме: 12 автомобілів ЗІЛ, 5 МАЗів і 4 тракторних щитки КО-707.

КП “Шляхрембуд” просить містян з розумінням ставитися до роботи підприємства по зимовому прибиранню доріг, адже для якісного результату всі роботи повинні виконуватися з дотриманням встановлених державних норм і правил.

А водіям за будь-яких погодних умов треба бути уважними за кермом, стежити за дорожньою обстановкою та дотримуватись правил дорожнього руху.

Станом на 17:00 (25 грудня) техніка КП “Шляхрембуд” продовжує працювати, очищаючи дороги і тротуари, а також обробляючи їх антиожеледними матеріалами.