У Сумах оголошено тендер на поточний ремонт доріг у 2022 році на суму 150 млн. грн.

25 січня департамент інфраструктури міста Сумської міської ради розпочав процедуру закупівлі послуг з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на території Сумської ТГ у 2022 році.

Подання тендерних пропозицій триватиме до 25 лютого, аукціон попередньо заплановано на 1 квітня. Очікувана вартість закупівлі – 150 млн. грн.

Нагадаємо, що у 2021 році департамент інфраструктури також проводив тендер на поточний ремонт доріг на суму 150 млн. грн.  Але фактично на вказані послуги протягом року було направлено 91,4 млн. грн. (з них 4,6 млн. грн. – субвенція з державного бюджету на ремонт дороги до нового садочка в 12-му мікрорайоні), що в півтора рази менше обрахованої замовником потреби.

У проєкті бюджету Сумської громади на 2022 рік на ремонт доріг попередньо було заплановано 75 млн. грн. Але остаточна сума видатків буде відома після ухвалення бюджету.  Нагадаємо, що бюджетна сесія Сумської міської ради запланована на 26 січня.

КП «Шляхрембуд» вже направляло Сумській міській раді свої пропозиції щодо поточного ремонту доріг у 2022 році. Їх можна переглянути тут: Пропозиції КП “Шляхрембуд” щодо ремонту доріг у Сумах у 2022 році