У Сумах триває поточний та ямковий ремонт дорожнього покриття

КП «Шляхрембуд» завершило поточний ремонт дороги по вул. Лебединській (у тому числі нанесена розмітка) і на цьому тижні розпочало роботи в провулку Академічний.

У зв’язку з цим з 24 травня у провулку перекрито рух транспорту на ділянці  від вул. Кустовської до вул. Г.Кондратьєва. Об’їзд здійснюється через площу Покровську, вулицю Петропавлівську та Перекопську.

Підготовчі роботи (фрезерування) тут вже завершено, сьогодні укладається  вирівнювальний шар асфальту, після чого будуть виконуватися роботи з підняття люків (їх на вказаній ділянці доволі багато – 30 штук), а потім – укладання верхнього шару асфальтобетонного покриття. Загалом ремонтні роботи в пров. Академічному планується завершити наприкінці наступного тижня (за сприятливих погодних умов).

Читати також: Дорожньо-ремонтний сезон у Сумах – у розпалі  

Окрім того, розпочато поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Металургів. Зараз роботи ведуться на ділянці від вул. Ремісничої до вул. Степаненківської.

Також у місті продовжується ямковий ремонт доріг. На цьому тижні виконано роботи по вул. Парковій та вул. Августовській, триває дрібний ремонт проїзної частини по вул. Боровій з використанням машини  TURBO-8000.