Уночі 2 лютого на дорогах Сум працювала 41 одиниця техніки КП “Шляхрембуд”

Аби на ранок 2 лютого дороги обласного центру були проїзними, громадський транспорт курсував без збоїв і сумчани могли безперешкодно дістатися на роботу та навчання, снігоприбиральна техніка КП “Шляхрембуд” працювала всю ніч.

Загалом була задіяна 41 одиниця техніки: 20 підмітально-прибиральних машин, 5 тракторних щіток КО-707 (великі), 8 маленьких тракторів “Білорусь” (для розчистки тротуарів), 2 грейдера, 2 трактори Т-150 та 7 піскорозкидачів. Останні виїхали на обробку доріг по другому колу вже приблизно о 4 ранку.

Читати також: У Сумах техніка КП «Шляхрембуд» чистить дороги в цілодобовому режимі

Нажаль, містяни не дослуховуються до числених прохань шляховиків і на ніч залишають свої авто на узбіччях навіть на магістральних дорогах і в центрі міста.

Це створює реальні проблеми для водіїв важкої снігоприбиральної техніки, які не мають змоги нормально розчистити такі ділянки дороги до краю проїзної частини. Та ще й вимушені витрачати час на маневри, аби об`їхати таке покинуте авто, не пошкодивши його і не створивши аварійну ситуацію.

Тож колектив КП “Шляхрембуд” вкотре звертається до всіх водіїв: поважайте роботу людей, які працюють усю ніч, поки ви спите, аби вранці ви могли спокійно поїхати у своїх справах по розчищених дорогах! Не залишайте свої автомобілі на ніч на проїзній частини!

2 thoughts on “Уночі 2 лютого на дорогах Сум працювала 41 одиниця техніки КП “Шляхрембуд”

Comments are closed.