Відбувся тендер на капітальний ремонт дороги по вул 20 років Перемоги в Сумах

Департамент інфраструктури Сумської міської ради провів відкриті торги на капітальний ремонт дороги по вул. 20 років Перемоги, на ділянці від вул. Петропавлівської до вул. Кондратьєва в м. Суми, на очікувану вартість 19 728 027 грн.

У торгах взяли участь два претенденти – КП “Шляхрембуд” СМР та ДП “Сумський облавтодор”. Переможцем стало КП “Шляхрембуд”, остаточна пропозиція якого склала 19 401 359 грн. Таким чином, бюджет Сумської міської ТГ зекономить більше 300 тис. грн.

Читати також: КП «Шляхрембуд» продовжує ремонт доріг та тротуарів у Сумах

Нагадаємо, що ремонт дороги по вул. 20 років Перемоги, на ділянці від вул. Петропавлівської до вул. Г.Кондратєва, заплановано з розширенням проїзної частини. Адже на цій проблемній ділянці постійно утворюються затори через те, що потік транспорту тут дуже інтенсивний, а проїзна частина занадто вузька.

За умовами тендеру роботи мають бути виконані до 1 листопада поточного року. Але проблемою залишається те, що фактично кошти на вказаний об’єкт у бюджеті громади поки що не передбачені.

Департамент інфраструктури звернувся до депутатського корпусу Сумської міської ради з проханням розглянути можливість виділення коштів на ремонт дроги по вул. 20 років Перемоги. Наразі це можливо зробити за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету Сумської міської ТГ за перше півріччя 2021 року.